Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. ак. М.А.Доллежаля

Меню сайту
УЧНЯМ
ЗНО

  • Хто і коли складатиме ЗНО у 2016 році
  • Тести ЗНО онлайн
  • Центр незалежного оцінювання знань
    ДПА
  • БАТЬКАМ
  • Поради батькам
  • Визначні дати
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
    Наші контакти
    70522
    Україна,
    Запорізька область,
    Оріхівський район,
    с.Омельник,
    Шкільна, 47
    omeln_school@mail.ru

    РЕЗУЛЬТАТИ

     

    учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016/2017н.р.

     

     

    п/п

    з/п

    ПІБ учасника

    Клас

    ПІБ вчителя

     Місце

    УКРАЇНСЬКА   МОВА  ТА  ЛІТЕРАТУРА

    1

    1

    Мащиц Валентина

    11

    Ільченко Альвіна Миколаївна

    ІІ

    АНГЛІЙСЬКА МОВА

    2

    1

    Мащиц Валентина

    11

    Сухоминська Юлія Володимирівна

    І

    ГЕОГРАФІЯ

    3

    1

    Білоконь Наталя

    10

    Барко Наталя Іванівна

    ІІІ

    ЕКОЛОГІЯ

    4

    1

    Білоконь Наталя

    10

    Барко Наталя Іванівна

    ІІ

    5

    2

    Цілина Юлія

    10

    Барко Наталя Іванівна

    ІІІ

    6

    3

    Цибульська Аліна

    10

    Барко Наталя Іванівна

    ІІІ

    7

    4

    Мірошник Олексій

    10

    Барко Наталя Іванівна

    ІІІ

    8

    5

    Мащиц Валентина

    11

    Барко Наталя Іванівна

    ІІ

    ІСТОРІЯ

    9

    1

    Мащиц Валентина

    11

    Орел Тетяна Іванівна

    І

    10

    2

    Білоконь Наталя

    10

    Орел Тетяна Іванівна

    ІІ

    11

    3

    Цілина Юлія

    10

    Орел Тетяна Іванівна

    ІІІ

    БІОЛОГІЯ

    12

    1

    Булава Ірина

    9

    Головань Валентина Миколаївна

    ІІІ

    13

    2

    Білоконь Наталя

    10

    Головань Валентина Миколаївна

    ІІІ

     

    3

    Цілина Юлія

    10

    Головань Валентина Миколаївна

    ІІІ

    ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ (ТЕХНІЧНА ПРАЦЯ)

    14

    1

    Сиротенко Віталій

    9

    Ковальов Олександр Анатолійович

    ІІІ

    15

    2

    Міщенко Роман

    11

    Ковальов Олександр Анатолійович

    ІІІ

     

    ПРАВОЗНАВСТВО

    16

    1

    Білоконь Наталя

    10

    Бондаренко Інна Іванівна

    ІІІ

    17

    2

    Цілина Юлія

    10

    Бондаренко Інна Іванівна

    ІІІ

    Російська мова

    18

    1

    Білоконь Наталя

    10

    Петровська Ірина Олександрівна

    І

                   

     

     

     

     

    РЕЗУЛЬТАТИ

    учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 н.р.

     

    ПІБ учасника

    ЗНЗ

    Клас

    ПІБ вчителя     

       Місце

    БІОЛОГІЯ

    1

    Мащиц Валентина Михайлівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    10

    Головань Валентина Миколаївна

    ІІ

    2

    Сиротенко Дмитро Володимирович

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    9

    Головань Валентина Миколаївна

    ІІІ

    3

    Булава ІринаСергіївна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    8

    Головань Валентина Миколаївна

    ІІІ

    ГЕОГРАФІЯ

    1

    Мащиц Валентина Михайлівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    10

    Барко Наталія Іванівна

    І

    2

    Шаповалова Ірина Миколаївна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    11

    Барко Наталія Іванівна

    ІІІ

    ЕКОЛОГІЯ

    1

    Сєдова Любов Олександрівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    11

    Барко Наталія Іванівна

    ІІІ

    2

    Шаповалова Ірина Миколаївна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    11

    Барко Наталія Іванівна

    ІІ

    3

    Шинкаренко Артем Олександрович

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    11

    Барко Наталія Іванівна

    ІІІ

    4

    Мащиц Валентина Михайлівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля».

    10

    Барко Наталія Іванівна

    ІІІ

    ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

    1

    Шинкаренко Артем Олександрович

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    11

    Білик Сергій Сергійович

    ІІІ

    Українська мова

    1

    Мащиц Валентина Михайлівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    10

    Гуріна Олена Сергіївна

    ІІІ

    2

    Шаповалова Ірина Миколаївна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    11

    Гуріна Олена Сергіївна

    ІІІ

    Історія

    1

    Мащиц Валентина Михайлівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    10

    Орел Тетяна Іванівна

    ІІІ

    2

    Булава ІринаСергіївна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    8

    Бондаренко Інна Іванівна

    ІІІ

    3

    Білоконь Наталя Володимирівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    9

    Орел Тетяна Іванівна

    ІІІ

    4

    Шинкаренко Артем Олександрович

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    11

    Бондаренко Інна Іванівна

    І

    Правознавство

    1

    Мащиц Валентина Михайлівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    10

    Бондаренко Інна Іванівна

    І

    2

    Білоконь Наталя Володимирівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    9

    Бондаренко Інна Іванівна

    ІІ

    3

    Цілина Юлія Миколаївна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    9

    Бондаренко Інна Іванівна

    ІІІ

    Російська мова

    1

    Мащиц Валентина Михайлівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    10

    Петровська Ірина Олександрівна

    ІІІ

     

    Англійська мова

     

    1

    Мащиц Валентина Михайлівна

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    10

    Сухоминська Юлія Миколаївна

    ІІІ

    2

    Шинкаренко Артем Олександрович

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    11

     

    Сухоминська Юлія Миколаївна

    ІІІ

     

    Трудове навчання

    1.

    Сиротенко Віталій Володимирович

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    8

    Ковальов Олександр Анатолійович

    ІІ

    2.

    Міщенко Роман Романович

    КЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст..ім.академіка М.А.Доллежаля»

    10

    Ковальов Олександр Анатолійович

    ІІІ

     

     

     

     

    Нац-патр.вих.
    Корисні посилання
  • МОН України
  • Відділ освіти Оріхівської РДА
  • ЗОІППО
  • ЗапоВікі-нова платформа
  • ЗапоВікі-стара платформа
  • Освіта в Україні
  • Оріхівська районна рада
  • Вірт. спільноти
  • Блог шкільної бібліотеки «Книжкова планета» (Стоян В.І.)
  • Блог вчителя початкових класів «Сонечко» (Отришко Т.І.)
  • Блог класного керівника (Петровської І.О.)
  • Блог вчителя початкових класів Трипольської І.В.
  • Календар
    «  Вересень 2017  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930
    Погода
    Вхід на сайт
    Пошук
    Архів записів

    КЗ "Омельницька ЗОШ" © 2017
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz